Pamiętacie HTC Touch Diamond i jego wygląd? Powróci do nas jako Oppo Mirror 5!

Łukasz Pająk Newsy 2015-06-22

oppo mirror 5

 

 

Wieki temu, kiedy jeszcze nikt nie traktował smartfonów jako urządzeń dla każdego, o Apple nie myślano w kontekście telefonów, a Android kojarzył się tylko i wyłącznie z robotami, wtedy HTC chwaliło się sukcesami, które odnosiło razem ze swoimi smartfonami z Windows Mobile.

 

Tajwańska firma była u nas znana głównie jako SPV (Orange) czy też MDA (Era/T-Mobile). Jednak na wolnym rynku można było znaleźć także urządzenia pod marką HTC. Wyróżniały się one – wśród smartfonów – swoim wyjątkowym wyglądem, a także oczywiście nakładką Sense UI chwaloną w każdych kręgach. Jednym z najpiękniejszych urządzeń tamtych czasów był HTC Diammond, którego możecie ujrzeć poniżej:

 

htc touch diammond dasnklasldk

 

Wyjątkowe kanty, tytułowe diamenty i specyfikacja, która dzisiaj z pewnością nikogo nie zachwyci. Okazuje się, że chińskie Oppo postanowiło mocno inspirować się właśnie tym smartfonem i tak czekamy na oficjalną premierę modelu Mirror 5. O samych danych technicznych tego modelu nie wiemy zbyt wiele. Wewnątrz znajdziemy 2 GB RAM, aparat z „zaawansowaną technologią”, 16 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika i to tak naprawdę wszystko. Telefon z pewnością ma przyciągać uwagę swoim lustrzanym wyglądem, a dokładniejszych szczegółów dowiemy się pod koniec miesiąca, gdy zostanie zaprezentowany w Tajwanie – o ironio…

 

Dzisiaj naprawdę ciężko stworzyć oryginalny design i osobiście nie zarzucam Oppo plagiatu, ale trudno ukryć, że rozwiązanie jest już nam bardzo dobrze znane. Mimo wszystko, czy podoba Wam się chiński produkt? Może wolicie tajwański oryginał?

 

 

źródło: Pocketnow, GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x