ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Piekarnik z HarmonyOS

Huawei nie żartował, że HarmonyOS naprawdę będzie wszędzie – nawet w piekarniku

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

W zeszłym roku pojawiły się doniesienia, że niektóre z najnowszych produktów smart home produkowanych przez Midea będą napędzane przez system Huaweia, czyli Harmony OS Jeden z takich produktów znany jako Midea Combustion Card Cooking Stove S5 Mini został właśnie wprowadzony na rynek. Pod tą niezwykle długą nazwą skrywa się mały i naprawdę funkcjonalny piekarnik z systemem operacyjnym, którego oczekiwalibyśmy raczej w smatfonach. Huawei wcale nie żartował, że HarmonyOS trafi do każdej kategorii sprzętów.

Piekarnik z HarmonyOS

Piekarnik z HarmonyOS

Midea Combustion Card Cooking Stove S5 Mini jest pierwszym produktem Midea, który obsługuje system operacyjny Hongmeng. Ten rzecz jasna jest chińską nazwą HarmonyOS. Poza funkcją piekarnika sprzęt ten oferuje także możliwość gotowania na parze. Dzięki licznym czujnikom i oprogramowaniu umożliwia także wytapianie tłuszczu, tak aby nasze danie było chudsze, ale też nieprzesuszone ani spalone.

Zobacz też: [Recenzja] Huawei MatePad 10.4 (2021) – ulepszony tam, gdzie to było potrzebne

Produkt posiada wbudowany inteligentny układ czujnika HarmonyOS NFC, który ułatwia szybkie połączenie z telefonem pracującym pod kontrolą systemu HarmonyOS. Telefon komórkowy automatycznie przeskoczy do wbudowanej strony sterowania, gdzie użytkownik może uzyskać spersonalizowane przepisy pasujące do produktu, przygotować składniki zgodnie z przepisem i uruchomić urządzenie jednym przyciskiem, aby zrealizować automatyczne gotowanie. Urządzenie to oferuje cztery podstawowe tryby pracy: gotowanie na parze, świeże gotowanie na parze, pieczenie na gorącym powietrzu i pieczenie odtłuszczające. Urządzenie to do najtańszych jednak nie należy. Jeśli chodzi o cenę, to wynosi ona 1999 juanów, czyli około 1170 PLN. Jednak może być niezwykle użyteczne w kuchni kogoś, kto lubi dobrze zjeść, ale nie do końca potrafi dobrze gotować.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy