Oto Smart Slow Cooker, urządzenie w którym przygotujemy posiłek za pomocą smartfona

Newsy

Crock-Pot-WeMo-3

 
Crock-Pot Smart Slow Cooker to urządzenie naprawdę niezwykłe. Zostało stworzone z myślą o ludziach nie mających zbyt wiele czasu na gotowanie lub po prostu dla tych, którzy nie przepadają za tą czynnością.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 
Największa zaletą urządzenia jest możliwość zdalnego sterowania nim za pomocą smartfona. Oczywiście, Crock-Pot musi być cały czas podłączony do sieci, co dla wielu osób może wydawać się niezbyt bezpiecznym rozwiązaniem, szczególnie jeśli nikogo nie ma w domu.

 
Z pomocą dedykowanej aplikacji możemy ustawić czas rozpoczęcia i zakończenia gotowania, a także zmienić temperaturę. To duży plus, szczególnie jeśli jesteśmy zapracowani, a chcemy zjeść obiad od razu po powrocie do domu. Dodatkowym plusem jest cena urządzenia wynosząca 130 dolarów, a to raczej niewiele w porównaniu z możliwościami które stwarza nam Smart Slow Cooker. Jaki jest Wasz stosunek do zdalnego gotowania?

 

Źródło: Crock-Pot


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x