Platforma WP Pilot ogłosiła dziś, że do jej oferty trafiają nowe kanały. Uzupełnią one istniejące już pakiety premium. Poszczególne kanały są dedykowane różnym grupom wiekowym.

Jakie nowe kanały pojawiły się na platformie WP Pilot?

WP Pilot nowe kanały

Wszystkie nowe kanały są dostępne od dzisiaj w każdym pakiecie premium. Do oferty WP Pilot trafiły:

  • Antena TV – kanał z treściami skierowanymi głównie do seniorów. Zapewnia rozrywkę, dostęp do informacji, a także materiały edukacyjne i promujące zdrowy styl życia.
  • TOP KIDS JR – kanał, który ma wspierać rozwój najmłodszych. Dzięki emitowanym programom dzieci mogą m.in. uczyć się pierwszych słów w językach obcych.
  • ULTRA TV – stacja oferująca audycje muzyczne, dokumentalne oraz filmy.
  • TVC – kanał emituje kultowe filmy i seriale (także te animowane), koncerty i kabarety oraz informacje regionalne.
  • Filmax – ta stacja stawia na klasyczne amerykańskie produkcje. W ramówce znajdują się westerny, komedie, a także seriale i filmy akcji.

Przenoszenie konsumpcji TV do online powoli przestaje być trendem, staje się standardem – twierdzi Marcin Malicki, CEO WP Pilot.

Czytaj także: Złe wieści – z HBO GO usunięto dziś prawie 50 wysokiej jakości filmów. Zobacz, co zniknęło

WP Pilot to platforma do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online, która daje dostęp do ponad 100 kanałów. Można z niej korzystać przez stronę internetową, aplikacje na Androida, iOS oraz Windowsa lub z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. WP Pilot ma też dedykowane aplikacje na telewizory LG i Samsunga.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.