T-Mobile proponuje swoim klientom 10 GB internetu na majówkę. Promocyjny pakiet mogą aktywować osoby, które korzystają z oferty na kartę lub MIX u magentowego operatora. Wyjaśniamy, jak to zrobić.

10 GB na majówkę od T-Mobile – jak aktywować pakiet?

Jeśli tylko pogoda dopisze, majówkę warto spędzić na dworze, a nie w domu przed komputerem. Nie zmienia to jednak faktu, że darmowy pakiet GB zawsze się przyda. Można go wykorzystać choćby na słuchanie muzyki podczas aktywności fizycznej czy na obejrzenie serialu w parku lub na działce.

Osoby korzystające z ofert typu MIX oraz na kartę w T-Mobile od dzisiaj do poniedziałku (3 maja) mogą aktywować bezpłatny pakiet 10 GB internetu. Z promocyjnych GB można korzystać przez 5 dni. Żeby otrzymać pakiet, trzeba wysłać SMS na odpowiedni numer, w zależności od tego, z jakiej oferty korzystamy.

  • SMS o treści MAJOWKA pod numer 80401 wysyłają osoby z ofertą na kartę w T-Mobile
  • SMS o treści MAJOWKA pod numer 80404 wysyłają abonenci MIX u magentowego operatora

Czytaj także: T-Mobile rozdaje kody rabatowe dające do -50% przy zakupie urządzeń Xiaomi

Pakiet zostanie aktywowany najpóźniej w ciągu 72 godzin od wysłania SMS-a. Z promocji mogą skorzystać użytkownicy następujących taryf GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy oraz Frii Mix.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.