Samsung-Galaxy-Tab-70-Plus-PL

Kilka tygodni temu, do sprzedaży w Polsce trafił Galaxy Tab 8.9 w wersji LTE, który jest w stanie korzystać z możliwości, jakie oferuje nowy standard transmisji danych. Polski oddział Samsunga oficjalnie poinformował, że do sprzedaży w naszym kraju trafił właśnie Galaxy Tab 7.0 Plus.

Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus został wyposażony w dwurdzeniowy procesor taktowany z częstotliwością 1.2 GHz, 7-calowy ekran PLS LCD o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. System operacyjny, jaki został zastosowany w przypadku tego urządzenia to Android 3.2 Honeycomb – na tę chwilę nie wiadomo nic na temat aktualizacji do Androida 4.0.

Aparat umiejscowiony w tylnej części obudowy Galaxy Taba ma matrycę 3 Mpx (z funkcją AF i lampą błyskową LED), natomiast aparat w przedniej części tabletu ma 2 Mpx. Urządzenie obsługuje transmisję danych zarówno za pośrednictwem sieci WiFi, jak i 3G (transmisja w standardzie HSPA+ do 21 Mb/s).

Osoby, które są zainteresowane zakupem tego najmniejszy tablet w ofercie Samsunga, mogą być nieco rozczarowane jego ceną. Południowokoreański producent wycenił to urządzenie w Polsce na 1799 złotych, co można uznać za dość wygórowaną kwotę, szczególnie w zestawieniu z pozostałymi tabletami tej firmy.

źródło: Samsung Polska

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Cebula