Play MIX doczekał się nowej oferty, a raczej odświeżenia tego, co do tej pory mogli znać klienci Play. MIX to połączenie abonamentu z doładowaniami, a przynajmniej tak to można w skrócie opisać. Telefon doładowywać dowolnie, ale jednocześnie trzeba wykonać miesięcznie doładowanie na określoną kwotę. Jak więc wyglądają nowe oferty w Play MIX?

Play MIX – nowa oferta z darmowymi GB

Play MIX nowa oferta

Nowa oferta Play MIX dostępna będzie w każdym z wariantów u operatora, czyli modelach S, M, L oraz L Extra. Każda z ofert MIX obowiązuje na okres 24 miesięcy, czyli na 24 obowiązkowe doładowania w określonej kwocie. Teraz w ofercie dostępne będzie więcej GB, ale pod warunkiem, że udzieli się zgody na profilowanie oraz marketing. Jak przedstawiają się dziś poszczególne oferty?

  • Play MIX S – 30 złotych doładowanie, SMS-y i MMS-y bez limitu, minuty do Play bez limitu – inne sieci 200 minut, 2 GB + 1 GB po udzielonych zgodach
  • MIX M – 40 złotych doładowanie, SMS-y i MMS-y bez limitu, minuty do Play bez limitu – inne sieci 400 minut, 4 GB + 1 GB po udzielonych zgodach
  • MIX L – 50 złotych doładowanie, SMS-y i MMS-y bez limitu, minuty bez limitu do wszystkich sieci, 7 GB + 2 GB po udzielonych zgodach
  • Play MIX L Extra – 60 złotych doładowanie, SMS-y i MMS-y bez limitu, minuty bez limitu do wszystkich sieci, 9 GB + 2 GB po udzielonych zgodach, naprawa wyświetlacza – 2 lata ochrony za 1 zł (płatność jednorazowa)

Zobacz też: Xiaomi Mi Band 6 oficjalnie debiutuje w Polsce. Ile za niego zapłacimy?

Co jeszcze nowego w Play MIX?

Do tego można także skorzystać z oferty z telefonami. Najtańsze dostępne są już od 1 zł, a wśród nich znajdują się  Xiaomi Redmi 9A (MIX S), Motorola moto e7 power (MIX M), vivo i11s ( MIX L) czy Samsung Galaxy A02s (MIX L Extra). Dodatkowo Play przygotował nowości w ofercie JUNIOR BOX. Szczegóły wszystkich ofert znajdziecie na stronie operatora.

W JUNIOR BOX pojawił się nowy technologiczny gadżet – wygodne i nowoczesne słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic. Od teraz dzieci korzystające z JUNIOR BOX otrzymają również darmowy dostęp do platformy Akademia Team Play, która gromadzi treści pobudzające ich kreatywność oraz edukujące ich na tematy związane ze światem cyfrowym. Dodatkowo w ofercie znajduje się bezpłatny miesiąc korzystania z aplikacji Bezpieczna Rodzina, która łączy ze sobą lokalizację i ochronę w sieci w kompleksowy i prosty sposób, dzięki czemu dzieci mogą w bezpieczny sposób korzystać z telefonu a rodzice mogą czuć się spokojniej.

Play informacja prasowa

Źródło: Play informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.