Xiaomi zaprezentowało dziś w Polsce nową linię telewizorów – Mi TV P1. Poznaliśmy specyfikacje poszczególnych modeli, które ją tworzą. Zobaczyliśmy również inne urządzenie – Mi Smart Projector 2 Pro.

Mi TV P1, czyli nowa linia telewizorów Xiaomi

Technologia, parametry oraz ceny telewizorów z linii Mi TV P1 mają sprawić, że urządzenia te staną się biletem wstępu do świata domowej rozrywki. Niestety, dziś Xiaomi nie zdradziło jeszcze, ile będą kosztować nowe telewizory. Poznaliśmy jednak ich specyfikacje.

Nowe telewizory mają przekątne ekranu od 32″ do 55″. Wszystkie mogą pochwalić się bezramkowym ekranem, systemem Android TV oraz preinstalowanymi aplikacjami typu Netflix, Prime Video i YouTube. Na wyposażeniu nie zabrakło również Asystenta Google. Telewizory odbierają polecenia głosowe dzięki wbudowanym mikrofonom. Ten aspekt nie dotyczy jednak najmniejszego z linii Mi TV P1 urządzenia – tego o przekątnej 32″.

Czytaj także: Mi Band 6 oficjalnie debiutuje w Polsce – w wybranych sklepach o 40 zł taniej

Xiaomi zaprezentowało również Mi Smart Projector 2 Pro. Urządzenie od dziś jest dostępne w naszym kraju w cenie 4199 zł. Projektor posiada system operacyjny Android TV 9.0 w specyfikacji, po dwa porty HDMI i USB 2.0, a także porty S/PDIF i RJ-45 oraz wyjście słuchawkowe. Urządzenie obsługuje rozdzielczość FullHD, łączność Bluetooth 4.2 i sterowanie głosem.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.