HTC One M9+ pojawi się w Europie – czy w Polsce jest on potrzebny?

Newsy

One M9 Plus

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

HTC i nieciekawe wyniki finansowe. To był temat numer jeden, który ostatnio krążył wokół tajwańskiej firmy. Niemniej jednak producent serii One wciąż ma kilka kart w rękawie, którymi może odbić się od dna. Jedną z nich jest ulepszona wersja flagowego modelu, która niedługo zawita do Europy.

 

Mowa oczywiście o One M9+, którego znamy już dosyć długo, ale ten niechętnie opuszcza Azję. Dopiero niedawno, po cichu, zostało wprowadzony do USA razem z E9+. Z kolei w Europie pojawić ma się on w trzecim kwartale bieżącego roku, a więc równie dobrze może to być przyszły miesiąc. Nieoficjalna informacja wspomina również o konkretnych państwach, wśród których znajdziemy Niemcy, Włochy czy też Rosję. Niestety, nie ma mowy o Polsce, ale być może ona też znajdzie się wśród „innych krajów Europy zachodniej/wschodniej”. Jednak czy tak na prawdę u nas One M9+ jest mile widziany? Wśród internetowych opinii określa się go mianem jednego z najbrzydszych smartfonów serii, ale przy okazji jest także najbardziej zaawansowanym modelem firmy.

 

Kluczową rolę może odegrać cena. W Stanach Zjednoczonych One M9+ dostępny jest za niecałe 3000 złotych i podobnej wartości możemy spodziewać się w Europie. W takim razie tu pojawia się pytanie do Was – jesteście chętni na zakup powyższego modelu?

 

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x