ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC One M9+ pojawi się w Europie – czy w Polsce jest on potrzebny?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
One M9 Plus

HTC i nieciekawe wyniki finansowe. To był temat numer jeden, który ostatnio krążył wokół tajwańskiej firmy. Niemniej jednak producent serii One wciąż ma kilka kart w rękawie, którymi może odbić się od dna. Jedną z nich jest ulepszona wersja flagowego modelu, która niedługo zawita do Europy.

Mowa oczywiście o One M9+, którego znamy już dosyć długo, ale ten niechętnie opuszcza Azję. Dopiero niedawno, po cichu, zostało wprowadzony do USA razem z E9+. Z kolei w Europie pojawić ma się on w trzecim kwartale bieżącego roku, a więc równie dobrze może to być przyszły miesiąc. Nieoficjalna informacja wspomina również o konkretnych państwach, wśród których znajdziemy Niemcy, Włochy czy też Rosję. Niestety, nie ma mowy o Polsce, ale być może ona też znajdzie się wśród „innych krajów Europy zachodniej/wschodniej”. Jednak czy tak na prawdę u nas One M9+ jest mile widziany? Wśród internetowych opinii określa się go mianem jednego z najbrzydszych smartfonów serii, ale przy okazji jest także najbardziej zaawansowanym modelem firmy.

Kluczową rolę może odegrać cena. W Stanach Zjednoczonych One M9+ dostępny jest za niecałe 3000 złotych i podobnej wartości możemy spodziewać się w Europie. W takim razie tu pojawia się pytanie do Was – jesteście chętni na zakup powyższego modelu?

źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy