One M9 Plus

 

HTC i nieciekawe wyniki finansowe. To był temat numer jeden, który ostatnio krążył wokół tajwańskiej firmy. Niemniej jednak producent serii One wciąż ma kilka kart w rękawie, którymi może odbić się od dna. Jedną z nich jest ulepszona wersja flagowego modelu, która niedługo zawita do Europy.

 

Mowa oczywiście o One M9+, którego znamy już dosyć długo, ale ten niechętnie opuszcza Azję. Dopiero niedawno, po cichu, zostało wprowadzony do USA razem z E9+. Z kolei w Europie pojawić ma się on w trzecim kwartale bieżącego roku, a więc równie dobrze może to być przyszły miesiąc. Nieoficjalna informacja wspomina również o konkretnych państwach, wśród których znajdziemy Niemcy, Włochy czy też Rosję. Niestety, nie ma mowy o Polsce, ale być może ona też znajdzie się wśród „innych krajów Europy zachodniej/wschodniej”. Jednak czy tak na prawdę u nas One M9+ jest mile widziany? Wśród internetowych opinii określa się go mianem jednego z najbrzydszych smartfonów serii, ale przy okazji jest także najbardziej zaawansowanym modelem firmy.

 

Kluczową rolę może odegrać cena. W Stanach Zjednoczonych One M9+ dostępny jest za niecałe 3000 złotych i podobnej wartości możemy spodziewać się w Europie. W takim razie tu pojawia się pytanie do Was – jesteście chętni na zakup powyższego modelu?

 

 

źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.