ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
urodziny orange flex

Orange Flex przez trzy miesiące za 1 zł miesięcznie dla przenoszących numer

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Jeśli zastanawialiście się nad rozpoczęciem korzystania z Orange Flex, teraz jest dobry moment – zapłacicie tylko 1 zł miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Pomarańczowy operator właśnie ogłosił tę ciekawą promocję – pretekstem do jej zorganizowania są drugie urodziny Flexa.

Orange Flex za 1 zł miesięcznie na start

Orange Flex za 1 zł

Nowi użytkownicy Orange Flex mogą świętować drugie urodziny usługi wcześniej niż inni. Pomarańczowy operator proponuje im korzystanie z Flexa za 1 zł miesięcznie przez trzy pierwsze miesiące. Dotyczy to osób, które przeniosą swój numer do Orange Flex z innych ofert Orange lub od zupełnie innych operatorów.

Jak skorzystać z promocji? Wystarczy, że nowy użytkownik,  który przenosi numer, wpisze kod FLEX3 przed wyborem metody płatności w aplikacji Orange Flex – informuje pomarańczowy operator. Oferta promocyjna dotyczy wszystkich planów – niezależnie od tego, który wybierzemy, przez pierwsze trzy miesiące płacimy po 1 zł miesięcznie. Przypomnijmy – regularna cena za najtańszy pakiet w Orange Flex to 25 zł miesięcznie (15 GB internetu, rozmowy, wiadomości i social media bez limitu). Za najdroższy trzeba normalnie zapłacić 80 zł (w tym wariancie mamy 100 GB).

Czytaj także: HarmonyOS na filmie – tak działa nowy system od Huawei

Formalności związane z przeniesieniem numeru użytkownicy załatwiają zdalnie, za pomocą aplikacji Orange Flex. Klienci z abonamentem u pomarańczowego operatora mogą przenieść numer najwcześniej 180 dni przed końcem umowy. Osoby z numerem u innego operatora – na 120 dni przed końcem umowy. Kartę SIM dostarczy bezpłatnie kurier lub odbierzemy ją w salonie. Można też wybrać eSIM.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy