Operator sieci Play ogłosił dziś udostępnienie nowego pakietu internetu bezprzwodowego – ma on aż 1000 GB. Osoby, które go wybiorą, otrzymają router w zestawie. Znamy cennik oferty.

1000 GB dla wymagających, czyli internet bezprzewodowy w Play

Fioletowy operator przygotował pakiet 1000 GB z myślą o rodzinach, które spędzają w sieci dużo czasu. Codzienne obowiązki oraz rozrywka wymagają przesyłania dużej ilości danych, a nie w każdej lokalizacji można skorzystać ze światłowodu.

Miesięczna opłata za nowy pakiet wynosi 200 zł. Do tego klienci otrzymują nowoczesny router domowy ZTE MC801A 5G umożliwiający połączenie przewodowe oraz Wi-Fi aż do 30 urządzeń jednocześnie w cenie 99 zł na start – wyjaśnia Play. Fioletowy operator oferuje też wspomniany pakiet w opcji z rozwiązaniem NET BOX. To zestaw z modemem dla osób mieszkających na przedmieściach lub w małych miejscowościach, które potrzebują mocnego sygnału i lepszego zasięgu.

Czytaj także: Oppo debiutuje na TikToku i od razu ogłasza własny challenge

Osoby chcące korzystać z 5G mają do wyboru też pakiet 500 GB za 100 zł miesięcznie z tym samym routerem. Fioletowy operator ma też pakiety z 70, 100 oraz 200 GB i routerem ZTE MF286R. Są one znacznie tańsze, jednak oferowany z nimi router nie daje możliwości korzystania z 5G.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.