Premiera Resident Evil Village zbliża się wielkimi krokami, bo gra zadebiutuje już w przyszły piątek, 7 maja. Oczekiwania względem tej niezwykle głośnej produkcji są naprawdę ogromne, czemu zresztą trudno się dziwić. Wielu graczy zaprotestowało, gdy jakiś czas temu Capcom ogłosił, że multiplatformowe demo Resident Evil Village będzie można ograć tylko przez jeden dzień. Na szczęście firma wzięła sobie ich narzekania do serca i zdecydowała się dać ludziom więcej czasu na zapoznanie się z wersją demonstracyjną swojego nadchodzącego survival horroru.

Więcej czasu na zapoznanie się z demem Resident Evil Village

Wymagania sprzętowe Resident Evil Village PC

Multiplatformowe demo Resident Evil Village stanie się dostępne do pobrania już w tę niedzielę, 2 maja. Wersja demonstracyjna zostanie udostępniona na PC, Xbox One, Xbox Series X/S oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. W produkcję będzie można grać maksymalnie przez godzinę, choć nie w ciągu jednego dnia jak pierwotnie planowano, a przez cały tydzień – do 10 maja.

Zobacz także: Xbox Games with Gold – oferta na maj przynosi trochę starszych produkcji

Warto zauważyć, że dotychczasowe wersje demonstracyjne gier z serii Resident Evil były ograniczone do 30 minut rozgrywki. Wydłużenie tego czasu w przypadku Resident Evil Village do pełnej godziny mocno sugeruje, że będziemy mieli do czynienia z wyraźnie większą grą od poprzednich produkcji. A nie da się ukryć, że to naprawdę dobra wiadomość. Ja swoją kopię Resident Evil Village już zamówiłem, a jak w waszym przypadku? Będziecie ogrywać tę pozycję na premierę, czy to nie wasza bajka? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.