playstation app 100 milionów pobrań w Google Play

PlayStation App z istotnym kamieniem milowym w Google Play

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Google Play to oficjalny sklep z grami i aplikacjami mobilnymi na smartfonach i tabletach z Androidem. W markecie giganta z Mountain View można znaleźć całą masę różnorodnych pozycji, wśród których znajduje się m.in. aplikacja PlayStation App. Program od Sony dedykowany posiadaczom PlayStation 4 i PlayStation 5 właśnie przekroczył bardzo istotny kamień milowy – w pięć miesięcy od premiery szalenie popularnego PlayStation 5.

Aplikacja PlayStation App jest naprawdę popularna – wyniki w Google Play nie kłamią

PlayStation App 100 milionów pobrań

PlayStation App to aplikacja stworzona z myślą o użytkownikach PS4 i PS5, która pod koniec zeszłego roku doczekała się całkowitej przebudowy. Nowa wersja programu została przyjęta bardzo ciepło, czemu zresztą trudno się dziwić – jest po prostu znacznie lepsza od poprzedniej. Teraz dowiedzieliśmy się, że PlayStation App może się już pochwalić ponad 100 milionami pobrań w Google Play. Nie da się ukryć, że to naprawdę niezły wynik, z którego Sony zdecydowanie może być dumne.

Zobacz także: Nowy zwiastun Ratchet and Clank: Rift Apart – nowa bohaterka i spojrzenie na gameplay

Możliwości PlayStation App są naprawdę spore. Dzięki aplikacji można m.in. pozostawać w kontakcie ze swoimi znajomymi z PlayStation, zdalnie instalować gry na PS5 czy kupować nowe gry w PlayStation Store. Ciężko powiedzieć, czy aplikacja Sony radzi sobie równie dobrze lub chociaż podobnie w App Store, bo w sklepie z aplikacjami Apple liczba instalacji nie jest widoczna dla zwykłych użytkowników. A wy korzystacie z PlayStation App, czy uważacie tę aplikację za zbędną? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Android Police

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy