Operator sieci Play poinformował o promocji, w ramach której można otrzymać dostęp do zasobów platformy Netflix na 6 lub 12 miesięcy. Skorzystają osoby, które zdecydują się na zakup telewizji Play NOW TV. Zależnie od wybranego wariantu, dostęp do Netflixa będzie trwał dłużej lub krócej.

Netflix nawet na 12 miesięcy w Play – oto szczegóły

Netflix na 12 miesięcy Play

Roczny dostęp do Netflixa w prezencie otrzymają osoby, które wybiorą pakiet rozszerzony Play NOW TV z dekoderem TV BOX za 35 zł miesięcznie. W tej opcji można oglądać ponad 90 kanałów, m.in. filmowe i dokumentalne (np. AXN, Kino Polska), sportowe (np. Eleven Sports 1 4K) oraz informacyjne (np. TVN 24).

Z półrocznego dostępu do Netflixa będą mogły się cieszyć osoby, które wybiorą telewizję Play NOW TV w wersji podstawowej z ofertą internetu bezprzewodowego lub stacjonarnego w umowie na 24 miesiące. Usługa z dekoderem TV BOX jest dostępna od 10 zł miesięcznie. Za internet płacimy od 35 zł miesięcznie.

Prezent w postaci dostępu do Netflix stanowi równowartość pakietu Standardowego HD (43 zł) na określoną w promocji liczbę miesięcy – wyjaśnia fioletowy operator. W najkorzystniejszym wariancie można zaoszczędzić ponad 500 zł. Istnieje możliwość zmiany planu subskrypcji w trakcie jego trwania – spowoduje to wydłużenie lub skrócenie promocyjnego dostępu do Netflixa. Po tym czasie opłata za Netflixa będzie doliczana do naszego rachunku w Play, chyba że anulujemy dostęp do platformy.

Czytaj także: Poniedziałkowa aktualizacja biblioteki Netflixa. Dodano 3 nowości

Promocja trwa od 22.04.2021 do 30.06.2021. Czas na uruchomienie Netflixa w ramach promocyjnego dostępu jest do końca lipca.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.