Dogs-Love-Flowers-Wallpaper-HD-175

Kojarzycie Tinder? To taka aplikacja, dzięki której możemy znaleźć nasza drugą połówkę. Zasada działania jest bardzo prosta, wystarczy polubić zdjęcie naszej wybranki i szczęśliwie czekać aż ona polubi nasze. Wszystko jest dla ludzi mawiają… A co jeśli byłoby też dla psów?

 

Pora na Tindog! Swoistą odmianę Tindera z nastawieniem na dzielenie się zdjęciami swoich pupilków. Cały interfejs jest bardzo podobny do pierwowzoru, tak więc nawet nasze psiaki nie będą miały problemu z obsługą. Twórcy prawdopodobnie chcieli urozmaicić trochę świat podrywu i wykorzystać magnetyczne działanie czworonogów na płeć piękną.

 

Tindog2

 

Możemy więc czatować, wymieniać się fotografiami czy poznawać równych sobie entuzjastów, jeśli chodzi o świat psów. Niemniej, warto zastanowić się, jaką taktykę należy przyjąć. Przecież chcąc zdobyć szeroki odzew nie wstawimy szczerzącego kły rottweilera. Chyba że powstanie aplikacja pod nazwą np. DogFightClub.

 

tindog 4

 

Właśnie, idąc dalej tym tropem możemy być świadkami dziesiątek klonów przeznaczonych dla fanów motoryzacji czy butów. Na szczęście jest jeszcze Instagram, który zajmuje dużą część rynku i nietrudno będzie go zbić z powodu jakichś mocno alternatywnych i abstrakcyjnych pomysłów.

 

Tindog3

 

Jeśli jednak chcecie znaleźć parę dla swojego psa (bądź też dla siebie) wystarczy kliknąć tutaj, aby pobrać aplikację. Tindog dostępny jest zarówno na Androida jak i na iOS.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.