hearthstone

 
Zapewne wszyscy gracze już wiedzą, że Blizzard wypuścił kolejną aktualizację do jednej ze swoich gier. Głównym jej punktem jest wprowadzenie zupełnie nowego trybu o nazwie „Karczemna Bójka”.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 
Polega ona na cotygodniowych wyzwaniach, za które otrzymujemy nagrody. Bójki mogą być zupełnie losowe, nie wiemy nigdy na co trafimy i jakimi kartami przyjdzie nam grać. Za pierwsze zwycięstwo w danym tygodniu dostajemy ekspercki pakiet kart, a dalsza gra przynosi nam korzyści w postaci złota co jest dużym plusem.

 
Jeżeli chcemy mieć dostęp do „Karczemnej Bójki” musimy mieć przynajmniej jednego bohatera na co najmniej 20 poziomie. To kwestia kilku godzin gry i nikt nie powinien mieć z tym żadnego problemu. Wraz z aktualizacją wprowadzono także 3 nowe skórki dla bohaterów oraz rewersy kart, które dostajemy wraz z nimi. Są to Magni Miedziobrody dla wojownika, Alleria Bieżywiatr dla łowcy oraz Medivh dla maga. Wszystkie nowości ze stacjonarnej wersji są już dostępne więc nie pozostaje nam nic innego tylko je pobrać!

 

Hearthstone-Tavern-Brawl

Źródło: Google Play
Dawid Przewoźnik