Najnowsza aktualizacja Hearthstone’a dostępna także na Androidzie!

Newsy

hearthstone

 
Zapewne wszyscy gracze już wiedzą, że Blizzard wypuścił kolejną aktualizację do jednej ze swoich gier. Głównym jej punktem jest wprowadzenie zupełnie nowego trybu o nazwie „Karczemna Bójka”.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 
Polega ona na cotygodniowych wyzwaniach, za które otrzymujemy nagrody. Bójki mogą być zupełnie losowe, nie wiemy nigdy na co trafimy i jakimi kartami przyjdzie nam grać. Za pierwsze zwycięstwo w danym tygodniu dostajemy ekspercki pakiet kart, a dalsza gra przynosi nam korzyści w postaci złota co jest dużym plusem.

 
Jeżeli chcemy mieć dostęp do „Karczemnej Bójki” musimy mieć przynajmniej jednego bohatera na co najmniej 20 poziomie. To kwestia kilku godzin gry i nikt nie powinien mieć z tym żadnego problemu. Wraz z aktualizacją wprowadzono także 3 nowe skórki dla bohaterów oraz rewersy kart, które dostajemy wraz z nimi. Są to Magni Miedziobrody dla wojownika, Alleria Bieżywiatr dla łowcy oraz Medivh dla maga. Wszystkie nowości ze stacjonarnej wersji są już dostępne więc nie pozostaje nam nic innego tylko je pobrać!

 

Hearthstone-Tavern-Brawl

Źródło: Google Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x