Już nie musisz się martwić o czas – z tą aplikacją zapanujesz nad wszystkim

Aplikacje

zegar logo

Przekrój aplikacji w Sklepie Play jest ogromny i nie inaczej to wygląda, jeśli poszukujemy jakiegoś budzika. Użytkownicy z czystym Androidem nie musieli się martwić o jego braki, natomiast ci, dla których producent przewidział swoje autorskie nakładki czasami musieli chwilę poświęcić na dodatkowe poszukiwania. Od dziś problem wydaje się zażegnany, gdyż Google właśnie udostępniło swoją aplikację w Sklepie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Google oferuje kilka aplikacji i spora część z nich trafiła już dawno do ogólnodostępnej dystrybucji, tak więc każdy mógł je bez problemu pobrać. Najpilniej strzeżony jednak wydawał się być Zegar, który przez bardzo długi czas przeznaczony był dla węższego grona użytkowników. Do dziś.

 

zegar 2

 

W Sklepie Google wylądowała właśnie aplikacja Zegar w wersji 4.0.1, który posiada już cechy przeznaczone dla Androida M (m.in. wybieranie którego dnia zaczyna się tydzień). Cechuje się również charakterystycznym dla Lollipopra Material Designem oraz wsparciem dla urządzeń Android Wear.

 

zegar 1

 

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą aplikacja ta umożliwia: ustawienie alarmów, korzystanie z minutnika oraz stopera, sprawdzania czasu na świecie czy włączenie Trybu Nocnego jako wygaszacza. Zegar zadziała na urządzeniach z zainstalowanym Androidem KitKat w wersji 4.4 bądź wyższym. By przejść do Sklepu kliknij tutaj.

 

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x