ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
AppGallery

CA24 Mobile zintegrowane z Huawei Mobile Services – kolejny bank w AppGallery

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

CA24 Mobile doczekało się pełnej integracji z Huawei Mobile Services, czyli HMS. Sama aplikacja mobilna od Credit Agricole nie czekała długo na to, by w pełni oferować użytkownikom AppGallery swoją funkcjonalność. Aplikacja zadebiutowała w sklepie Huawei raptem 31 marca, więc wystarczył niecały miesiąc, by wprowadzono pełną integrację z HMS.

CA24 Mobile zintegrowane z HMS

Credit Agricole AppGallery CM24 Mobile

Wszyscy użytkownicy sprzętów od Huawei mogą teraz korzystać z aplikacji CA24 Mobile. Ta została bowiem w pełni zintegrowana z systemem producenta. Wcześniej mogli z mobilnego rozwiązania Credit Agricole korzystać użytkownicy, którzy mieli jeszcze sprzęty na GMS. Teraz takich rozgraniczeń już nie ma, więc klienci banku korzystający z urządzeń z HMS mogą np. płacić BLIK-iem. Sprzęty z HMS w Polsce to smartfony z serii Mate 40, P40 i Mate 30, modele Y6p, Y5p i P smart 2021. Do tego dochodzi także składany smartfon Mate Xs. Również posiadacze tabletów mogą korzystać z CA24 Mobile bez przeszkód na modelach  MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s oraz MatePad T8.

Aplikacja CA24 Mobile zadebiutowała na rynku w 2016 roku i od tamtej pory bank Credit Agricole systematycznie ją rozwija adekwatnie do rynkowych trendów i potrzeb klientów. W ostatnich miesiącach bank udostępnił mobilną autoryzację i możliwość zatwierdzania części umów w aplikacji. Jednocześnie Credit Agricole oferuje swoim klientom jeden z największych na rynku wachlarzy płatności mobilnych.

Huawei informacja prasowa

Zobacz też: W Polsce zadebiutowało PS Plus Video Pass.

W AppGallery stale przybywa nowych aplikacji i jak widać ich integracja z HMS, staje się coraz szybsza. Ostatnio pisaliśmy dla Was o nowym narzędziu Choice SDK, które zostanie udostępnione twórcom aplikacji za darmo. To ma pomóc w szybszym „przerabianiu” aplikacji działających na GMS na takie, które będą funkcjonowały w środowisku HMS. Widać więc, że AppGallery i HMS mają się coraz lepiej.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy