Poznaliśmy szczegóły kolejnej odsłony akcji Happy Fridays w T-Mobile – operator proponuje swoim klientom bezpłatne 5 GB internetu. Podpowiadamy, jak aktywować bonus.

Bezpłatne 5 GB internetu w T-Mobile – szczegóły

Darmowy pakiet 5 GB internetu można aktywować od jutra (23 kwietnia) do niedzieli (25 kwietnia). Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci indywidualni magentowego operatora: zarówno ci z abonamentem, jak i osoby korzystające z ofert typu MIX i na kartę.

Standardowo bonus można aktywować na dwa sposoby. Pierwszy polega na odebraniu bezpłatnych GB w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile. Alternatywą jest wysłanie SMS-a o treści HF pod numer 80800. Za wysłanie takiej wiadomości nic nie zapłacimy. T-Mobile aktywuje bonus w ciągu 72 godzin.

Przez jak długi czas możemy korzystać z promocyjnych GB? To zależy od tego, z jakiej oferty w T-Mobile korzystamy. U osób z aktywną ofertą typu MIX lub na kartę pakiet będzie ważny przez 7 dni. Użytkownicy, którzy mają abonament, mogą korzystać z przyznanych im 5 GB internetu do końca cyklu rozliczeniowego.

Czytaj także: 5 milionów Polaków ma już e-dowód, ale większość nie wykorzystuje jego możliwości

Co tydzień w ramach akcji Happy Fridays T-Mobile przygotowuje określony bonus. Zazwyczaj są to pakiety darmowych minut, SMS-ów lub – tak jak w tym przypadku – internetu.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.