Nju mobile ma propozycję z trzema numerami – oprócz duetów teraz w nju także trio – czytamy w komunikacie dotyczącym oferty. Opłaty za drugi i trzeci numer są stałe. Od ceny numeru głównego zależy m.in. ilość internetu do podziału dla użytkowników wszystkich trzech numerów.

Trio w nju mobile – na czym to polega?

Oprócz dotychczasowego numeru głównego (który kosztuje 19, 29 lub 39 zł miesięcznie) i dodatkowego numeru za 19 zł klienci nju mobile mogą dobrać trzeci numer. Łączna miesięczna opłata wzrośnie wtedy o 19 zł.

Wytłumaczmy zasady oferty na przykładzie najpopularniejszej dotąd opcji. Klient posiadający abonament za 29 zł miesięcznie mógł dobrać dodatkowy numer za 9 zł. Teraz może dobrać trzeci numer za 19 zł. Łączny miesięczny koszt to 57 zł, a oferta zawiera:

  • nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy w kraju i w roamingu w UE
  • 20 GB internetu na start do wspólnego wykorzystania przez numery w trio. 10 GB pochodzi z numeru głównego, a kolejne 10 GB z numeru nju dodatkowy za 19 zł. Po pół roku zamiast 20 będzie 40 GB, po roku 50 GB, a po dwóch latach 60 GB. Kluczowe znaczenie ma staż numeru głównego. Jeśli ktoś ma już numer w nju od dwóch lat i dokupi dodatkowy numer za 19 zł, to od razu będzie miał 60 GB.
  • 5,62 GB w roamingu UE w ramach pakietu głównego do wspólnego wykorzystania przez trzy numery. 3,39 GB pochodzi z numeru głównego, natomiast kolejne 2,23 GB z numeru nju dodatkowy za 19 zł.

Czytaj także: 5G od Plusa działa już w ponad 160 miejscowościach – oto pełna lista

Trio w nju mobile ma trzy warianty różniące się m.in. liczbą GB. Wiele zależy od tego, ile płacimy za numer główny. Szczegóły możecie zobaczyć w tabelce powyżej. W przyszłości oferta ma być rozwijana.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.