Na Allegro pojawił się oficjalny sklep CD Projekt RED, ale nie znajdziemy tam gier producenta. Tutaj pojawią się tylko gadżety związane z tytułami, które przyciągnęły do siebie miliony graczy. Oczywiście nie zabrakło koszulek z Wiedźmina 3 czy Cyberpunk 2077, ale to nie wszystko, co teraz znajdziemy na portalu.

CD Projekt RED na Allegro

CD Projekt RED Allegro

Jeżeli ktoś jest miłośnikiem gier i lubi kolekcjonować gadżety z nimi związane, to z pewnością kojarzy sklep CD Projekt RED GEAR. Ten od teraz ma także swoje konto na Allegro. Dla części graczy oznacza to łatwiejszy i szybszy dostęp do oferty. Co w niej znajdziemy? Nie zabrakło koszulek z wizerunkami bohaterów gier. Możemy też znaleźć drewniane etui na smartfona, wielofunkcyjny breloczek w kształcie gitary elektrycznej Johnny’ego Silverhanda lub wiedźmiński pasek do spodni. Wybór jest spory, a tutaj znajdziecie link do oficjalnego sklepu marki.

Cieszymy się, że CD PROJEKT RED rusza ze swoim oficjalnym sklepem internetowym na Allegro. Kategoria gadżetów związanych z popkulturą zanotowała ponad 90% wzrost sprzedaży rok do roku w pierwszym kwartale 2021 roku. To świetny wynik potwierdzający duży potencjał kategorii. Współpraca z CD PROJEKT RED sprawi, że klienci będą mieli dostęp do jeszcze szerszego asortymentu w bardzo dobrych cenach.

Jacek Weichert, dyrektor segmentu Kultura i Rozrywka, Kolekcje i Sztuka w Allegro

Zobacz też: Kiedy możemy spodziewać się drugiego sezonu Wiedźmina na Netflix?

CD PROJEKT RED Gear na Allegro na starcie oferuje blisko 140 unikalnych ofert, a jego asortyment będzie stale poszerzany o nowości związane z Cyberpunkiem i Wiedźminem. Wejście na największą w Polsce platformę e-commerce, to dla nas okazja, aby wzmocnić naszą obecność w sieci i dotrzeć do grona nowych klientów, którzy kupując na Allegro mogą korzystać z atrakcyjnej opcji dostawy, czyli Allegro Smart.

Aleksandra Jarośkiewicz, e-commerce Director w CD Projekt

Źródło: Allegro informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.