Okazja w Google Store, Razer Forge TV dostępny za jedyne 150 dolarów

Newsy

razer

 
Oto zestaw od Razera z Android TV na pokładzie, który jest teraz dostępny w niskiej cenie. Za 150 dolarów nie dostajemy samego mobilnego centrum rozrywki, ale dodatkowo otrzymujemy kontroler i darmową wysyłkę.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 
Forge TV to niewielkie pudełko zawierające niezłą specyfikację. W środku znajdziemy Snapdragona 805 o taktowaniu 2,5 GHz, Adreno 420, 2 GB RAM-u oraz 16 GB pamięci wewnętrznej, a także obsługę Wi-Fi i Bluetootha. Urządzenie jest kompatybilne ze smartfonami i tabletami z Androidem i zapewnia im dodatkowe funkcjonalności.

 
Forge TV jest dostępny za 150 dolarów w Google Store i prawdopodobnie będzie go można dostać także na Amazonie. Jeśli nie chcemy Nvidii Shield, która jest nieco droższa, możemy się zastanowić nad taką alternatywą, bo w tej cenie ciężko będzie znaleźć korzystniejszą ofertę szczególnie jeśli znamy Razera i ceny jego produktów.

 

Razer-Forge-TV-AA-2-840x233

Źródło: Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x