Okazja w Google Store, Razer Forge TV dostępny za jedyne 150 dolarów

Dawid Przewoźnik Newsy 2015-06-18

razer

 
Oto zestaw od Razera z Android TV na pokładzie, który jest teraz dostępny w niskiej cenie. Za 150 dolarów nie dostajemy samego mobilnego centrum rozrywki, ale dodatkowo otrzymujemy kontroler i darmową wysyłkę.

 
Forge TV to niewielkie pudełko zawierające niezłą specyfikację. W środku znajdziemy Snapdragona 805 o taktowaniu 2,5 GHz, Adreno 420, 2 GB RAM-u oraz 16 GB pamięci wewnętrznej, a także obsługę Wi-Fi i Bluetootha. Urządzenie jest kompatybilne ze smartfonami i tabletami z Androidem i zapewnia im dodatkowe funkcjonalności.

 
Forge TV jest dostępny za 150 dolarów w Google Store i prawdopodobnie będzie go można dostać także na Amazonie. Jeśli nie chcemy Nvidii Shield, która jest nieco droższa, możemy się zastanowić nad taką alternatywą, bo w tej cenie ciężko będzie znaleźć korzystniejszą ofertę szczególnie jeśli znamy Razera i ceny jego produktów.

Razer-Forge-TV-AA-2-840x233

Źródło: Google  • Jak tu jest rozwiązana obsługa pada w grach ? Tak jak z każdym padem podpinanym pod USB w androidzie, czy może Razer ma swój jakiś patent?. Niestety konfiguracja pada w większości grach na androida nie jest idioto odporna. Dorosły pasjonata IT da sobie rade, ale dzieci mają problem 🙂

  • GieKa

    Czy wiadomo kiedy Google Store będzie dostępny dla krajów trzeciego świata?