oukitel 10000 mah akumulator 750 zlotych

 

Chińczycy ewidentnie szykują szturm na Samsunga, Apple i wszystkie inne znane nam firmy z czołówki. Ich przepis na sukces jest prosty – stworzyć świetnego smartfona, za którego nie trzeba wiele płacić. Oczywiście coś za coś, ale oto kolejny przypadek bardzo ciekawego „Chińczyka”.

 

Oukitel szykuje się do prezentacji swojego najnowszego smartfonu, który z pewnością zachwyci wielu z Was, gdyż jego akumulator ma mieć niewyobrażalną dla tej klasy pojemność 10000 mAh. To jednak nie jedyna zaleta nadchodzącego urządzenia. W sobie ma chować wyświetlacz FullHD, 8-rdzeniowy procesor oraz 3 GB RAM. Jednak gdzie zmieścić tak ogromne ogniwo? Obudowa o grubości 20 mm z pewnością już ostudzi zapały niektórych, ale oceńcie sami na bazie udostępnionych zdjęć przez Oukitela prototypu omawianego urządzenia:

 

oukitel 10000 mah akumulator 750 zlotych2 oukitel 10000 mah akumulator 750 zlotych3

 

Odpowiednia grubość czy mógłby być chudszy? Wszystko wygląda naprawdę dobrze na obecnym stadium rozwoju, ale zapewne pojawi się wypowiedź, że chińskie mAh nie da się porównać do tych nam znanych. Jest to dosyć stereotypowe powiedzenie, ale dopiero po premierze i pierwszych testach dowiemy się więcej na ten temat.

 

Na koniec cena, którą już poznaliście w tytule. Według zapowiedzi Oukitela, ich najnowsze urządzenie ma kosztować (w przeliczeniu) około 750 złotych, co wydaje się być za mało. Niemniej jednak zapewne wewnątrz znajdzie się układ MediaTeka, a pamięci nie będą tak szybkie jak chociażby u Samsunga. Mimo wszystko to i tak dobra cena. Skusilibyście się na ten model, gdyby tylko był dostępny oficjalnie u nas?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.