cyanogenmod 12 oneplus one aktualizacja

 

OnePlus cieszy się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie teraz, na chwilę przed prezentacją kolejnego bardzo wydajnego, a przy tym taniego smartfonu. Mimo wszystko, firma musi na razie poradzić sobie z problemami, które trapiły 1+1 i najprawdopodobniej właśnie teraz to się udało.

 

Główną bolączką użytkowników flagowego smartfonu za niezbyt duże pieniądze był wariujący panel dotykowy, który często nie traktował zbyt poważnie dyktowanych mu poleceń i sam pokazywał gdzie powinno się kliknąć. Oczywiście stosunkowo niedawno pojawiła się aktualizacja, która miała zlikwidować ten problem, ale – jak się okazało – tak się nie stało. Na szczęście OnePlus szybko zrozumiało błąd i już teraz użytkownicy 1+1 mogę pobrać kolejną poprawkę dla CyanogenMod 12 (wciąż Android 5.0), która według użytkowników na dobre wyeliminowała problem z panelem dotykowym, ale także zniknęły kłopoty z połączeniem Bluetooth oraz obsługą MMSów.

 

Link do pobrania oprogramowania: Klik!

 

Zbliżająca się wielkimi krokami premiera OnePlus 2 musi być związana z dobrymi opiniami użytkowników poprzedniego modelu, które w przypadku braku wielkiego nakładu na kampanię reklamową, pokażą innym ideę tworzenia tego typu urządzeń i pomogą w sprzedaży. Jak wiemy, nadchodzący smartfon będzie bardzo ciekawy, a zarazem tani. Ktoś z Was już czeka na możliwość zakupu OnePlus 2?

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.