G4 Pro ze specyfikacją, która zmiecie konkurencję – LG definitywnie nie chce Snapdragona 810

Newsy

lg-g4-35

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Tegoroczny wybór topowych podzespołów nie jest łatwy dla wszystkich producentów. Qualcomm od samego początku ma spore problemy ze Snapdragonem 810 toteż firmy decydujące się na niego muszą liczyć się z tym, że konsumenci będą z dystansem podchodzić do takich urządzeń.

 

LG doskonale o tym wie i ich jedynym smartfonem z najmocniejszą jednostką obliczeniową dostępną obecnie na rynku jest G Flex 2, który został zaprezentowany zanim wybuchła afera o przegrzewanie się tego procesora. W G4 mamy już nieco słabszy, bo „tylko” 6-rdzeniowy układ Snapdragon 808, ale wiemy, że LG szykuje na drugie półrocze ulepszoną wersję w postaci G4 Pro, który ma stawić czoło chociażby Galaxy Note 5. Do Sieci właśnie trafiła jego specyfikacja, która potwierdza, że Koreańczycy nie chcą Snapdragona 810. Oto ona:

 

  • 5,8-calowy wyświetlacz QuadHD;
  • układ Snapdragon 820;
  • 4 GB RAM;
  • 32/64 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+MicroSD);
  • aparaty:
    • tył 27 MPx;
    • przód 8,1 MPx;
  • w pełni metalowa obudowa.

 

Wszystko prezentuje się naprawdę dobrze, ale tak naprawdę niewiele jeszcze wiemy o samym układzie Qualcomma, który miały być następcą Snapdragona 810 i tym samym poprawić opinię firmy.

 

Oczywiście na tym etapie tę plotkę należy traktować z lekkim dystansem, ale kto wie? Być może LG jako pierwsza firma zaprezentuje urządzenie ze Snapdragonem 820, które okaże się hitem rynkowym.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x