ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Smart Keyboard Trio 500

Samsung Smart Keyboard Trio 500 – jedna klawiatura do wszystkiego

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Samsung Smart Keyboard Trio 500 to nowa klawiatura koreańskiego producenta, która wciąż nie miała oficjalnej premiery. Mimo to informacje na jej temat zostały umieszczone na oficjalnej stronie firmy. Ta bezprzewodowa klawiatura, jak sama nazwa wskazuje, ma parować się z maksymalnie trzema różnymi urządzeniami. Tym samym w przypadku kiedy korzystamy z kilku urządzeń jak na przykład PC, tablet i smart TV, to wystarczy nam tylko jedno urządzenie. Oczywiście pod tym względem nie jest to żadna nowość na rynku. 

Samsung Smart Keyboard Trio 500

Samsung Smart Keyboard Trio 500

Choć jest to klawiatura Bluetooth, która powinna działać z każdym urządzeniem wyposażonym w tę technologię, niektóre z jej funkcji są ekskluzywne dla urządzeń Samsunga. Na przykład, funkcja klawiszy skrótu, które mają pomarańczowy kolor, jest wyłączna dla telefonów i tabletów Samsung Galaxy z interfejsem One UI 3.1 z poprawką bezpieczeństwa z marca 2021 lub nowszą. DeX jest również dostępny tylko na wybranych telefonach i tabletach.

Zobacz też: Oby dopisała pogoda – to będzie świetny miesiąc dla amatorów astronomii

Samsung Smart Keyboard Trio 500 ma 78 klawiszy. Jeśli chodzi o zasilanie, to składają się na nie dwa ogniwa AAA. z innymi urządzeniami łączy się ona przez protokół Bluetooth 5.0. Klawiatura ta waży 412,3 gramów, a jej wymiary to 280,4 × 127,4 × 15,4 milimetra w najgrubszym miejscu. Jej obudowa się natomiast jest tak wyprofilowana, że klawisze są pod pewnym kątem względem blatu. Pod spodem znajdują się również antypoślizgowe podkładki, które utrzymują klawiaturę w miejscu podczas użytkowania. Niestety, wciąż nie znamy jej ceny, ani oficjalnej daty premiery.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy