Nexushandson-22-980x653

 
Oto świetna wiadomość dla wszystkich mieszkających na terenie Wielkiej Brytanii. Motorola właśnie obniżyła ceny swoich flagowców, które są teraz niskie jak nigdy wcześniej. Jeśli tylko mamy możliwość zamówić urządzenie na terenie Zjednoczonego Królestwa, mamy ku temu najlepszą możliwą okazję.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 
Cena Nexusa 6 została zmniejszona o 80 funtów i wynosi teraz 399 funtów. Możemy wybrać jedną z dwóch opcji kolorystycznych, Midnight Blue lub Cloud White. Wersja o pojemności 64 GB kosztuje jedynie 469 funtów, co również jest taką samą obniżką jak w przypadku urządzenia z mniejszą pamięcią wewnętrzną.

 
W przypadku Moto X cenę obniżono z 395 do 229 funtów. Dopłacając 40 funtów możemy zwiększyć pamięć smartfona do 32 GB. To bardzo dobra oferta i na lepszą okazję nie mogliśmy trafić. Promocja trwa jedynie do 30 czerwca więc należy się spieszyć, oczywiście jeśli mamy możliwość zakupu urządzenia na wyspach.

 

nexus6

 

Źródło: Motorola
Dawid Przewoźnik