Moto X i Nexus 6 po dużych przecenach dostępne do końca czerwca

Newsy

Nexushandson-22-980x653

 
Oto świetna wiadomość dla wszystkich mieszkających na terenie Wielkiej Brytanii. Motorola właśnie obniżyła ceny swoich flagowców, które są teraz niskie jak nigdy wcześniej. Jeśli tylko mamy możliwość zamówić urządzenie na terenie Zjednoczonego Królestwa, mamy ku temu najlepszą możliwą okazję.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 
Cena Nexusa 6 została zmniejszona o 80 funtów i wynosi teraz 399 funtów. Możemy wybrać jedną z dwóch opcji kolorystycznych, Midnight Blue lub Cloud White. Wersja o pojemności 64 GB kosztuje jedynie 469 funtów, co również jest taką samą obniżką jak w przypadku urządzenia z mniejszą pamięcią wewnętrzną.

 
W przypadku Moto X cenę obniżono z 395 do 229 funtów. Dopłacając 40 funtów możemy zwiększyć pamięć smartfona do 32 GB. To bardzo dobra oferta i na lepszą okazję nie mogliśmy trafić. Promocja trwa jedynie do 30 czerwca więc należy się spieszyć, oczywiście jeśli mamy możliwość zakupu urządzenia na wyspach.

 

nexus6

 

Źródło: Motorola


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x