Kolejna prezentacja od Xiaomi ma odbyć się jeszcze w kwietniu. Niedawno odbyła się konferencja producenta w Chinach, na której przedstawiono masę nowych produktów. Część z nich nigdy nie trafi do naszego kraju, ale niektórych z nich możemy być niemal pewni. Czego więc należy się spodziewać po konferencji Xiaomi w naszym kraju?

Prezentacja od Xiaomi

prezentacja Xiaomi data

Następna prezentacja od Xiaomi zaplanowana została na 29 kwietnia tego roku i odbędzie się o godzinie 10.00. I oczywiście będzie to wydarzenie on-line, więc każdy, kto będzie miał ochotę, może w nim uczestniczyć. Nowe produkty będzie można oglądać na kanałach social media marki, a 29 kwietnia warto to zrobić z dwóch powodów. Po pierwsze zobaczymy, co nowego przygotowała marka, a po drugie, poznamy polskie ceny tych urządzeń. Zazwyczaj Xiaomi z okazji premiery przygotowuje także jakiegoś rodzaju promocje, więc i tym razem tak być powinno.

Czego możemy się spodziewać? Wątpliwe jest to, byśmy zobaczyli w Polsce Xioami Mi Mix Fold, czyli składanego smartfona producenta. Ten ostatnio trafił do sprzedaży w Chinach, gdzie wyprzedał się w minutę. Xiaomi, choć zaliczyło ogromny sukces, to trudno jeszcze oceniać, czy urządzenie kiedykolwiek pojawi się poza Chinami. Za to możemy spodziewać się w Polsce innych smartfonów, które także są interesujące. Powinniśmy zobaczyć Xiaomi Mi 11 Ultra, które wyróżnia się dodatkowym wyświetlaczem na pleckach urządzenia. Seria Mi w Polsce może doczekać się pokaźnego rozbudowania. Możemy oczekiwać premiery Xiaomi Mi 11 Lite oraz Lite 5G, a także Xiaomi Mi 11i czy Xiaomi Mi 11 Pro.

Zobacz też: Historyczna chwila – helikopter na Marsie odbył swój pierwszy lot.

Powinniśmy także poznać polską cenę opaski Xiaomi Mi Band 6. Niewykluczone, że Xiaomi wprowadzi do Polski także nowe laptopy lub inteligentny odkurzacz. Zdecydowanie jest na co czekać.

Źródło: Xiaomi informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.