Samsung Galaxy S Advanced – kolejne informacje

Newsy

Ostatnio Samsung codziennie wypuszcza nowe wiadomości na temat swoich smartfonów. Dzisiaj pojawiły się kolejne informacje na temat Galaxy S Advanced (o którym pisaliśmy tutaj).

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Model ten z założenia ma być uboższą wersją flagowego Galaxy S II, ale za to z niższą ceną. Poniżej przygotowałem tabelkę, która porównuje obydwa smartfony.

Telefon ma być dostępny w sprzedaży w Wielkiej Brytanii od 26 marca 2012 roku. Cena urządzenia ma wynosić 295 funtów (bez podatku), co w przeliczeniu na PLN i po doliczeniu podatku wyniesie około 1800 złotych. Niestety nie podano żadnych informacji na temat dostępności urządzenia na innych rynkach.

źródło: androidcommunity.com


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x