Pracownik Huawei potwierdza kto stworzy nowego Nexusa

Newsy

nexus lineup

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Powoli zbliżamy się do pełnej premiery Androida M, podczas której poznamy między innymi pełną nazwę systemu, a także wszystkie nowości. Pojawi się on również na Nexusach, a dodatkowo zostaną zaprezentowane nowe modele z tej rodziny. Teraz wiemy kto stworzy jednego z nich.

 

Zaskoczenia wielkiego nie ma, gdyż od początku przewidywano, że większym smartfonem zajmie się jedna z chińskich firm, a pewniejszej i popularniejszej od Huawei tak naprawdę nie ma. Jest to producent, który już wiele lat jest znany i ma zapewnioną dystrybucję na całym świecie, co na przykład automatycznie skreślało Xiaomi z tej roli. Niemniej jednak wspomniałem, że Huawei zrobi większego smartfona z rodziny Nexus, gdyż pamiętajmy o tym, iż mają w tym roku pojawić się dwa. Ten drugi to najprawdopodobniej następca Nexusa 5 o tej samej nazwie i tym samym producencie: LG. Wróćmy jeszcze do Huawei. Ich urządzenie według dotychczasowych plotek ma posiadać 5,7-calowy wyświetlacz QuadHD oraz oczywiście układ Qualcomma w postaci Snapdragona 810.

 

Ile w kwestii specyfikacji jest prawdy? Nie wiemy, ale z pewnością ten rok dla rodziny Nexus będzie przełomowy. Uważacie, że Chińczycy będą w stanie zrobić udany model dla Google, a przede wszystkim dla nas?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x