iPhone SE 2022

Zamawiasz jabłka, odbierasz iPhone’a, czyli takie akcje można lubić

1 minuta czytania
Komentarze

Zakupy w Sieci to niesamowita wygoda. Szczególnie w czasie pandemii zaczęliśmy doceniać tę formę wymiany towarów. Oprócz wygody jest to także coraz częściej tańsze podejście. W końcu pojawiają się różnorakie promocje tylko online. Dodatkowo sklepy przyciągają do siebie dodatkowymi akcjami. Jedną z ciekawszych zaproponowało Tesco swoim klientom w Wielkiej Brytanii. Jak po tytule możecie się domyślić – niespodziewany iPhone w zakupach to ewidentnie miły dodatek.

Tesco ze specjalną promocją Super Substitute, czyli specjalny prezent jak iPhone SE w siatce z jabłkami

Nick James, którego tweet możecie podziwiać powyżej, robił tradycyjne dla siebie zakupy w Tesco przez Sieć z odbiorem osobistym. Ku jego zaskoczeniu do jego listy dołączył iPhone SE, który pojawił się między innymi obok jabłek. Skąd taki prezent? Tesco prowadzi akcję Super Substitute, czyli dorzuca losowy przedmiot do wybranych zakupów. Najczęściej jest to właśnie stosunkowo drogi i zauważalny dodatek. Promocja organizowana jest w Wielkiej Brytanii i raczej Tesco w Polsce już nie zdąży zorganizować podobnej. Mimo wszystko może inne sklepy zdecydują się na coś podobnego?

Zobacz też: Poznajcie najtańsze auto elektryczne w Polsce – Dacia Spring.

Tradycyjnie dajcie znać, co sądzicie o takich promocjach? Ironicznie można powiedzieć, że Tesco skopiowało sam pomysł. W końcu u nas co jakiś czas organizowane są podobne akcje. My możemy zamówić iPhone’a lub zupełnie inny smartfon w Sieci, a otrzymać ziemniaka… Oczywiście sam proceder nie jest już tak popularny, więc Tesco skorzystało z okazji.

Źródło: GizmoChina

Motyw