W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Fitbit Luxe, czyli nowej opaski sportowej producenta. I choć nie znamy jeszcze jej specyfikacji, to w niedługim czasie ma się to zmienić. Teraz jednak można spojrzeć na to, jak będzie się ona prezentowała. Rendery prasowe pokazują, że sprzęt może być naprawdę ładny i z powodzeniem będzie można z niego korzystać nie tylko wtedy, kiedy wybieramy się na trening.

Zdjęcia Fitbit Luxe

Zdjęcia Fitbit Luxe
Zdjęcia Fitbit Luxe / fot. WinFuture

Jeszcze chwilę trzeba będzie poczekać na to, aż Fitbit zaprezentuje oficjalnie swoją nową opaskę, ale już teraz można przyjrzeć jej się z bliska. Zdjęcia Fitbit Luxe, do których dotarł serwis WinFuture, pokazują urządzenie z praktycznie każdej strony. Niestety, ale jak wspomnieliśmy wyżej, nie ma słowa o specyfikacji sprzętu. Prawdopodobnie ten wyposażony zostanie w wyświetlacz OLED, ale to tyle, jeżeli chodzi o informacje na temat specyfikacji. Czy na pokładzie znajdzie się też moduł GPS? Tego nie wiadomo. Oczywiste jest za to, że opaska będzie w stanie mierzyć tętno czy monitorować stan snu. Zobaczymy, czyli pozwoli na pomiar SpO2, który staje się powoli standardem. Na potwierdzenie trzeba jeszcze chwilę poczekać.

Za to wiadomo już trochę o samym wykonaniu Fitbit Luxe. Opaska ma mieć kopertę ze stali nierdzewnej, a na zdjęciach widzimy ją w kolorze czarnym czy złotym. Do tego dojdą oczywiście wymienne paski, które w tej wersji będą z klasycznym, klamrowym zapięciem. Tutaj także można spodziewać się kilku wersji kolorystycznych, ale nic nie powinno stać na przeszkodzie, by dowolnie zmieniać paski, jeżeli ktoś poczuje taką potrzebę.

Zobacz też: W Polsce będzie można studiować Sztuczną Inteligencję.

Fitbit Luxe wygląda naprawdę ładnie i może się podobać. W odpowiedniej wersji może też służyć za zegarek, a nie tylko akcesorium, które ma monitorować aktywność fizyczną. Zobaczymy, ile za sprzęt trzeba będzie zapłacić, bo to też ma spore znaczenie. W końcu rynek opasek jest już mocno nasycony, a użytkownicy mogą przebierać w sprzętach.

Źródło: WinFuture

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.