W ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays T-Mobile proponuje swoim klientom aktywację bezpłatnego pakietu 3 GB internetu. Tradycyjnie bonus można odebrać za pośrednictwem aplikacji operatora lub poprzez wysłanie SMS-a. Przypominamy, jak to zrobić.

3 GB od T-Mobile w ramach akcji Happy Fridays

Z promocji mogą skorzystać klienci indywidualni T-Mobile, zarówno ci z abonamentem, jak i osoby posiadające ofertę typu MIX lub na kartę. Bonus można aktywować od jutra (16.04.2021) do niedzieli (18.04.2021).

Darmowe 3 GB są do odebrania w aplikacji Mój T-Mobile. Jeśli z niej nie korzystamy, a mimo to chcemy otrzymać bonus, pozostaje nam aktywacja drogą SMS. Wysyłamy wiadomość o treści HF pod numer 80800 i czekamy. Magentowy operator aktywuje nam 3 GB w ciągu 72 godzin.

Jak długo jest ważny promocyjny pakiet internetu? To zależy od tego, z jakiej oferty korzystamy. Użytkownicy ofert typu MIX oraz na kartę mają na wykorzystanie 3 GB 7 dni. Osoby posiadające abonament mają czas do końca cyklu rozliczeniowego. Standardowo każda osoba może skorzystać z promocji tylko raz.

Czytaj także: Operator ostrzega przed podejrzanymi SMS-ami – warto zachować czujność

W ramach Happy Fridays co tydzień osoby z numerem w T-Mobile mogą odebrać drobny bonus. Zazwyczaj są to darmowe GB oraz pakiety z minutami lub SMS-ami.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.