InPost: Paczka dla Zwierzaczka

InPost, robisz to dobrze – Paczkomaty staną się łatwiej dostępne dla osób niskiego wzrostu

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Paczkomaty cieszą się ogromną popularnością. Usługę InPostu pokochały miliony Polaków, nie tylko za niewygórowane ceny, a także wygodę. Niestety obecnie rozwiązanie nie jest idealnie dla osób o niskim wzroście, bo niekiedy ich paczki lądują na samej górze Paczkomatów, przez co ciężko jest im ich dosięgnąć. Na szczęście InPost zapowiedział zmiany, które ułatwią korzystanie z Paczkomatów niewysokim osobom. To się chwali!

Paczkomaty z ułatwieniem dla niewysokich osób

koniec z nadawaniem przesyłek w paczkomatach

InPost to firma, która naprawdę słucha swoich klientów, co zresztą udowodniła już niejednokrotnie. Od pewnego czasu w Sieci pojawia się coraz więcej narzekań osób o niewysokim wzroście, które żalą się, że mają problem z dosięgnięciem paczek umieszczanych w górnych skrytkach Paczkomatów. Teraz InPost zapowiedział, że już wkrótce problem zostanie wyeliminowany. Otóż w trzecim lub czwartym kwartale firma zamierza udostępnić swoim klientom możliwość wyboru skrytek w górnej lub dolnej części Paczkomatów.

Zobacz także: Opłatę za Tindera doliczymy do rachunku w Play – pierwszy miesiąc za pół ceny

Wojciech Kądziołka z biura prasowego InPost poinformował, że taka opcja wymaga szerokiej zmiany infrastruktury IT. Mimo tego firma nie chowa głowy w piasek i zamierza wyeliminować problem. Na razie nie znamy dokładnej daty wprowadzenia opisywanej opcji przez InPost ani nie wiemy, jak będzie wyglądał cały proces wyboru skrytek. Wszystko wskazuje jednak na to, że swoje preferencje dostosujemy w aplikacji mobilnej InPostu, z której od listopada zeszłego roku można nadawać przesyłki bez etykiety.

Źródło: Gazeta Wrocławska

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy