LG-Minibeam-Nano-840x368

Projektory mobilne stają się coraz popularniejsze i póki jeszcze nie mamy ich wbudowanych w nasze smartfony, warto zastanowić się nad urządzeniem zewnętrznym. Świetną ofertę przygotowała firma LG, która stworzyła kompaktowy projektor z pełnym pakietem funkcji o wymiarach pozwalających go mieć zawsze pod ręką.

 

LG Minibeam Nano to idealna propozycja dla osób poszukujących lekkiego, przenośnego projektora. Jak sam producent mówi jest on „najmniejszy, najlżejszy i najbardziej osiągalny dla każdego”. Waży zaledwie 270 gramów, a jego wymiary wynoszą 108 x 103 x 44 mm. Sami przyznacie, że jest w pełni kompaktowy. I ładnie się prezentuje.

 

LG-Minibeam-Nano-Top-840x763

 

LG Minibeam Nano posiada wbudowaną lampę LED o mocy 100 lumenów i kontraście 100,000:1. Obraz będziemy mogli wyświetlić aż na 100 calach. Ponadto dostępne będzie wejście przeznaczone dla zewnętrznych głośników, które podłączymy zwykłym kablem jack. Co więcej, w Minibeam Nano znajdziemy wejście HDMI oraz wsparcie dla USB. Wielką zaletą urządzenia jest obsługa WiFi Direct czy Miracast, dzięki czemu bezprzewodowo będziemy mieli możliwość wyświetlać obraz z naszego smartfona.

 

LG-Minibeam-Nano-Rear1-large

 

Bateria jaką zastosowano w urządzeniu ma pojemność 3800 mAh, co pozwoli na około 2 godziny użytkowania zanim sprzęt poprosi o ładowarkę. Cena niestety jest nieznana, gdyż LG uwarunkuje ją w zależności od regionu. Niemniej Minibeam Nano pojawi się na rynku już w tym miesiącu, więc wszelkie wątpliwości wyjaśnią się na dniach.

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.