ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Aktualizacja Adobe Flash Player już w Markecie!

Autor: Rafał Kaczor Kategoria: Newsy
adobe-flash-should-it-be-blocked

Co jakiś czas warto zajrzeć do Android Market, aby sprawdzić czy nie dzieje się w nim nic ciekawego. A że zazwyczaj zawsze coś ciekawego można w nim znaleźć, nie inaczej jest i tym razem.

Skromną aktualizację do wersji 11.1.115.7 otrzymała wtyczka Adobe Flash Player, odpowiedzialna za wyświetlanie treści Flash w pełnych wersjach stron internetowych – czyli np. filmów na YouTube czy reklam.

Co znajdziemy w nowej wersji? Otóż ucieszyc nas może poprawiona kompatybilność z Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich, poprawa wydajności oraz naprawione błędy związane z bezpieczeństwem pluginu. Zmiany nie są wielkie, jednak Ci którzy korzystają ze stron bogatych w treści Flash z pewnością je docenią.

Pełną listę zmian można znaleźć tutaj.

Wymagania potrzebne do zainstalowania aplikacji to: procesor oparty o instrukcje ARMv7 o minimalnym taktowaniu 550 Mhz, Android 2.2 lub nowszy, wsparcie dla OpenGL ES 2.0 i minimum 256 pamięci RAM.

Jeśli chcecie już teraz pobrać wtyczkę, skorzystajcie z kodu QR bądź linku umieszczonego pod nim. Program jest bezpłatny.

Adobe Flash Player in Market

Miłego zamulania surfowania!

źródło: androidspin

Sprawdź najnowsze wpisy