SteelSeries wprowadza do Polski Stratus XL – kontroler do komputera jak i urządzeń mobilnych z Androidem

Newsy

steelseries stratus xl

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Moc obliczeniowa w dzisiejszych smartfonach czy też tabletach rośnie niewspółmiernie do zużycia energii. Jednak w jaki sposób można ją wykorzystać? Na przykład do gier w wysokich rozdzielczościach, które niekoniecznie muszą być prezentowane na wyświetlaczu urządzenia mobilnego, ale na przykład na ekranie telewizora. Tylko wtedy wypadałoby kontrolę sprawować wygodnie na kanapie i do tego celu zostało stworzone akcesorium od SteelSeries.

 

Firma właśnie zaprezentowała nowego pada, który pojawi się w sprzedaży w Polsce już na początku lipca. Jest on oczywiście bezprzewodowy (Bluetooth) i współpracuje zarówno z komputerami (Windows) jak i urządzeniami mobilnymi opartymi na systemie Android.

 

steelseries stratus xl 2

 

Sama budowa Stratusa XL składa się z 8-kierunkowego D-pada, dwóch klikanych gałek, czterach przycisków kacje oraz czterech przycisków na grzbiecie kontrolera z czego dwa to analogowe spusty. Z PC`towych tytułów można wyróżnić chociażby takie pozycje jak m.in.: Wiedźmin 3: Dziki Gon, Grand Theft Auto V czy też Call of Duty: Advanced, które to mają zapewnione wsparcie produktu SteelSeriesa. Zasilanie kontrolera pochodzi z baterii AA, które według firmy mają wystarczyć na 40 godzin pracy.

 

Sam producent z pewnością jest znany wśród graczy, gdyż jest to firma specjalizująca się w tworzeniu tego typu sprzętu. Kontroler Stratus XL w chwili premiery będzie do kupienia za 260 złotych. Uważacie, że taki pad przydaje się w kontekście urządzeń z Androidem?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x