ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Pokémon Go

Złe wieści dla fanów Pokemon GO grających na iPhone’ach – Niantic rozdaje niesłuszne bany

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Pokemon GO to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych na świecie. Mimo że produkcja ma już swoje lata świetności za sobą, a „hype” na nią nie jest już tak duży, to wciąż baza jej fanów robi ogromne wrażenie. Niestety nie mamy dziś dobrych wieści dla osób grających w Pokemon GO na iPhone’ach, bo Niantic – studio odpowiedzialne za ten niekwestionowany hit – rozdaje im niesłuszne bany. Rzecz jasna nie wszystkim, ale grono poszkodowanych i tak jest już duże.

Niesłuszne bany dla graczy Pokemon GO korzystających z iPhone’ów

Pokemon GO niesłuszne bany iPhone

Niantic, czyli studio, które stworzyło Pokemon GO, znowu jest w tarapatach. Z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu firma zaczęła banować użytkowników iPhone’ów na lewo i prawo, mimo że nie zrobili oni nic złego – nie oszukiwali. O całej sytuacji zrobiło się szczególnie głośno na Reddicie, gdzie zbanowani użytkownicy wylewają swoje frustracje. A uwierzcie – jest ich cała masa.

Zobacz także: YouTuberzy sygnowali lody znanej marki – teraz Polacy handlują papierkami po nich

Całej sytuacji nie pomaga fakt, że to już nie pierwszy raz, kiedy Niantic niesłusznie banuje graczy Pokemon GO. Co gorsza, support nie jest w stanie pomóc źle potraktowanym miłośnikom tytułowej gry, no chyba że są znanymi streamerami – po odzewie społeczności streamera o nicku WHYLDE, który również został niesłusznie zbanowany, blokada jego konta została zniesiona po mniej więcej tygodniu. Poszkodowanym graczom nie pozostaje nic innego, jak liczyć, że Niantic w końcu odniesie się do całej sytuacji i przyzna do błędu, co powinno być równoznaczne ze zniesieniem niesłusznie rozdanych banów. Ale czy tak się stanie? Pożyjemy, zobaczymy.

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy