ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Groźna luka w Safari

Siri się wygadała – wiemy, kiedy odbędzie się kolejna konferencja Apple

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Apple to bardzo popularna firma, która słynie z wielu urządzeń, ale przede wszystkim smartfonów i laptopów. Wiele osób z całego świata interesuje się produktami tej marki i z zapartym tchem wyczekuje kolejnych konferencji, na których można poznać nowe sprzęty z logiem nadgryzionego jabłka lub plany giganta z Cupertino na przyszłość. Dobra wiadomość jest taka, że wiemy już, na kiedy Apple planuje następną konferencję. Siri się wygadała.

Kolejna konferencja Apple jeszcze w tym miesiącu – asystent głosowy zabrał głos

Apple konferencja 2021

Apple ma w zwyczaju wysyłać zaproszenia na swoje konferencje na tydzień przed ich planowanym startem. Jeśli będzie tak i tym razem, to firma powinna zacząć informować media jeszcze dziś. Asystent głosowy Apple, Siri, wygadał się bowiem, że kolejna konferencja firmy odbędzie się już 20 kwietnia, czyli dokładnie za tydzień – w przyszły wtorek. Aby uzyskać odpowiedź jak na powyższym zrzucie ekranu, trzeba posiadać amerykańskie Apple ID – niestety zapytanie Siri w Polsce o datę kolejnej konferencji Apple nie przyniesie oczekiwanych skutków.

Zobacz także: iPhone 13 Pro nie ma tajemnic – Apple może jednak zaskoczyć

Czego możemy się spodziewać po nadchodzącej konferencji Apple? Jeśli wierzyć plotkom, to przede wszystkim nowego 12,9-calowego iPada Pro z ekranem mini-LED i układem Apple A14X. Jest szansa, że gigant pokaże też jego 11-calowego brata. Nie ma jednak sensu więcej gdybać, bo wszystkiego dowiemy się już za tydzień. Konferencja z pewnością będzie transmitowana na żywo i każdy będzie mógł ją obejrzeć. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy