W sieci pojawiło się nietypowe nagranie pokazujące niezidentyfikowane obiekty nad amerykańskim okrętem – zdaniem niektórych, może to być UFO. Podobnych historii słyszeliśmy już wiele, ale tym razem sprawa jest ciekawa ze względu na reakcję Pentagonu.

Tajemnicze obiekty nad okrętem – czy chodzi o UFO?

Filmowiec Jeremy Corbell od kilku lat zajmuje się tematyką UFO. Mężczyzna opublikował w mediach społecznościowych nagranie, na którym widać obiekty emitujące charakterystyczne światło. Unoszą się one nad okrętem USS Russell należącym do amerykańskiej marynarki wojennej. Cały film trwa 18 sekund.

Nagranie powstało w 2019 roku, a Jeremy Corbell dostał je od anonimowej osoby. Do sprawy odniosła się Sue Gough, rzeczniczka Departamentu Obrony USA. W rozmowie z serwisem Future Gough kobieta przyznała, że nagranie jest autentyczne, a także że pochodzi z zasobów Unidentified Aerial Phenomenon Task Force. To specjalna grupa, która ma badać przypadki spotkań żołnierzy Stanów Zjednoczonych z różnymi niezidentyfikowanymi obiektami.

Czytaj także: Kamerka internetowa rodem z koszmarów – dzięki niej nauka zdalna może być traumą do końca życia

Sam film z tajemniczymi obiektami jest więc autentyczny, ale czy rzeczywiście Departament Obrony USA podejrzewa, że na nagraniu widać UFO? Tego niestety póki co się nie dowiemy. Sue Gough nie chciała zdradzić żadnych szczegółów dotyczących sprawy, tłumacząc to kwestiami bezpieczeństwa.

źródło: twitter.com/JeremyCorbell, wirtualnemedia.pl

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.