CyanogenMod

 

Nie ma wątpliwości, że większość użytkowników oczekujących na nowości niesione przez Androida Ice Cream Sandwich do ich pozbawionych oficjalnej aktualizacji smartfonów, z niecierpliwością oczekuje na stabilne wydanie nieoficjalnego ROMu CyanogenMod9 dla ich urządzeń.

Niestety, nie każdy smartfon bądź tablet liczyć może na wsparcie CM Team. Na szczęście grupa sprzętu wyposażonego w CM9 ciągle rośnie, i dołączyło do niej właśnie kilka nowych urządzeń. Są nimi 4 tablety oraz 1 smartfon:

-Samsung Galaxy Tab 10.1 (wersje WiFi oraz I/O)

-Samsung Galaxy Tab 10.1 (wersja T-Mobile SGH T859)

-ASUS Transformer (TF101)

-ASUS Transformer Prime (TF201)

-Samsung Galaxy S2 w wersji międzynarodowej

Właściciele powyższych urządzeń mogą cieszyć się już pierwszymi „nightlies”, aczkolwiek należy pamiętać iż z powodu niekompatybilności wielu sterowników mogą one zawierać błędy i cechować się niestabilnością.

Czy cieszy Was ta wiadomość? Podzielcie się swoimi odczuciami w komentarzach.

źródło: androidspin

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.