CyanogenMod9 dla kolejnych urządzeń

Newsy

CyanogenMod

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Nie ma wątpliwości, że większość użytkowników oczekujących na nowości niesione przez Androida Ice Cream Sandwich do ich pozbawionych oficjalnej aktualizacji smartfonów, z niecierpliwością oczekuje na stabilne wydanie nieoficjalnego ROMu CyanogenMod9 dla ich urządzeń.

Niestety, nie każdy smartfon bądź tablet liczyć może na wsparcie CM Team. Na szczęście grupa sprzętu wyposażonego w CM9 ciągle rośnie, i dołączyło do niej właśnie kilka nowych urządzeń. Są nimi 4 tablety oraz 1 smartfon:

-Samsung Galaxy Tab 10.1 (wersje WiFi oraz I/O)

-Samsung Galaxy Tab 10.1 (wersja T-Mobile SGH T859)

-ASUS Transformer (TF101)

-ASUS Transformer Prime (TF201)

-Samsung Galaxy S2 w wersji międzynarodowej

Właściciele powyższych urządzeń mogą cieszyć się już pierwszymi „nightlies”, aczkolwiek należy pamiętać iż z powodu niekompatybilności wielu sterowników mogą one zawierać błędy i cechować się niestabilnością.

Czy cieszy Was ta wiadomość? Podzielcie się swoimi odczuciami w komentarzach.

źródło: androidspin


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x