Orange ma promocję, która spodoba się fanom filmów i seriali – można mieć dostęp do platformy Player na pół roku za 5 zł. Chodzi wprawdzie o najprostszy pakiet z reklamami, ale i tak się opłaca. Regularna cena za 180 dni oglądania jest znacznie wyższa.

Player na pół roku za 5 zł dla tych, którzy są w Orange

Player za 5 zł Orange

Od lutego Player nie jest dostępny w darmowej wersji. Za korzystanie z popularnej platformy streamingowej trzeba zapłacić – najtańszy pakiet kosztuje 5 lub 8 zł za miesiąc, zależnie od tego, jaką metodę płatności wybierzemy. Jego nieodłączną częścią są też reklamy wyświetlane przed seansem.

Właśnie taki pakiet mogą aktywować klienci Orange, płacąc 5 zł. Tyle że nie otrzymają dostępu do Playera na miesiąc, a na 180 dni. Cena jest więc jak najbardziej okazyjna. Z promocji mogą skorzystać osoby, które mają abonament u pomarańczowego operatora. Chodzi o użytkowników planów mobilnych oraz tych, którzy posiadają jeden z pakietów Orange Love. Nie ma znaczenia, czy już jesteśmy w Orange, czy dopiero podpiszemy umowę.

Żeby skorzystać z oferty, trzeba uruchomić aplikację Mój Orange i wejść w zakładkę Dla Ciebie. Tam znajduje się baner, którego kliknięcie przekieruje nas na platformę Player. Dalej postępujemy zgodnie ze wskazówkami na ekranie. Opłata w wysokości 5 zł zostanie doliczona do rachunku.

Czytaj także: Uwaga na APKPure – aplikacja zawierała złośliwy kod

Po upływie 180 dni pakiet zostanie anulowany, chyba że wyrazimy chęć jego kontynuacji. W tym drugim przypadku zapłacimy już standardową kwotę. Czasu na skorzystanie z promocji dla użytkowników Orange jest sporo – oferta będzie dostępna aż do 31 maja.

źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.