Samsung to bardzo popularna i zarazem lubiana firma, która słynie przede wszystkim ze smartfonów. Producent wie, jak ogromną konkurencją są dla niego produkty firmy Apple, dlatego wpadł na świetny pomysł, który może pomóc niezdecydowanym użytkownikom iPhone’ów podjąć decyzję o przesiadce na smartfon z serii Galaxy. Od teraz każdy użytkownik iPhone’a uruchomić na nim swojego rodzaju emulator Samsunga Galaxy.

Samsung Galaxy na iPhonie, czyli Samsung iTest

Smartfony Apple cieszą się ogromną popularnością na całym świecie, co nie jest zbyt dobrą wiadomością dla Samsunga i innych producentów urządzeń z Androidem. Koreańczycy wyszli jednak przed szereg i przygotowali narzędzie, dzięki któremu każdy użytkownik iPhone’a może sprawdzić, jak wygląda i działa interfejs Samsunga Galaxy. Na swoim iPhonie wystarczy wejść na specjalnie przygotowaną stronę iTest i dodać ją do ekranu głównego. Następnie wystarczy uruchomić nową aplikację, by móc ujrzeć interfejs jak na zrzutach ekranu powyżej. Pochodzą one z mojego iPhone’a 12.

Zobacz także: Na to czekaliśmy od dawna – Samsung pracuje nad tabletem ze składanym ekranem

Dzięki przygotowanemu przez Samsunga narzędziu użytkownicy iPhone’ów mogą się zapoznać z podstawowymi funkcjami linii Galaxy. Zanim kupiłem iPhone’a 12, korzystałem z Samsunga Galaxy S10e, więc mam całkiem dobry punkt odniesienia: Samsung dał radę, mimo że oczywiście prosta aplikacja nie jest w stanie przedstawić wszystkich możliwości serii Galaxy. Zainteresowanym użytkownikom iPhone’ów nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się z narzędziem Samsunga na własne oczy. Rzecz jasna wszystko jest całkowicie darmowe.

Źródło: Samsung

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.