PlayStation 5 to stosunkowo nowa konsola, bo trafiła ona do sklepów w połowie listopad ubiegłego roku. Wielu kupiło ją z myślą o grach ekskluzywnych, czyli takich, w które nie będzie można zagrać nigdzie indziej poza sprzętem Sony. A skoro o grach ekskluzywnych dla PS5 mowa, to niestety mamy złe wieści – premiera wyczekiwanego Deathloop została przesunięta o kilka miesięcy. Cóż, nic nie poradzimy – pozostaje nam jedynie uzbroić się w cierpliwość.

Premiera Deathloop przesunięta – kiedy zagramy w wyczekiwaną grę?

premiera deathloop przesunięta

Premiera Deathloop miała się odbyć 21 maja, czyli za nieco ponad miesiąc. Niestety do tego nie dojdzie, bo producent zdecydował się o przesunięciu terminu debiutu swojej gry. Nowa data premiery Deathloop to 14 września 2021 roku. Mimo że kilka kolejnych miesięcy oczekiwania nie brzmi zbyt ciekawe, to być może to i lepiej, bo studio będzie miało więcej czasu na dopracowanie swojego produktu. A przypadek Cyberpunka 2077 pokazuje, że oczekiwania graczy w dzisiejszych czasach są naprawdę duże.

Zobacz także: 4 najważniejsze premiery gier w maju 2021

Deathloop opowie historię pary zabójców – Colta i Julianny Blake. Mężczyzna wraz z kobietą utknął w niekończącym się cyklu, który sprawia, że po śmierci cofają się oni do początku tego samego dnia. Colt zrobi wszystko, by przerwać ten cykl, natomiast Juliannie taki stan rzeczy odpowiada. Jak nietrudno się domyślić, doprowadzi to do wielu zgrzytów pomiędzy bohaterami. Pod koniec warto wspomnieć, że to już drugie przesunięcie premiery Deathloop. Pierwotnie gra miała się ukazać jeszcze w zeszłym roku, w okolicach premiery PlayStation 5. Mówią, że do trzech razy sztuka. Oby nie…

Źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.