HTC oficjalnie wypowiada się w sprawie przejęcia firmy przez Asusa

Newsy

htc asus logo

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

HTC z pewnością nie odnotuje udanego roku za sprawą fatalnej sprzedaż HTC One M9 spowodowanej głównie przez mało rewolucyjne zmiany jak i problemy z jakością zdjęć. To już dzisiaj widać za sprawą tragicznych notowań giełdowych, a te z kolei od razu nasunęły możliwość sprzedaży firmy.

 

Taka informacja pojawiła się nazajutrz po odnotowaniu najgorszych cen akcji od 10 lat. Wtedy okazało się, że tajwańską firmą zainteresowała się inna rodzinna firma: Asus. Na jednej z konferencji producenta sprzętu komputerowego, osoby z zarządu nie zaprzeczyły, że mogą być zainteresowane współtworzeniem urządzeń mobilnych z HTC lub całkowitym przejęciem firmy. Jednak kiedy wszyscy mówią o upadającym producencie serii One, ten w końcu postanowił wypowiedzieć się w całej sprawie. Okazuje się, że Tajwańczycy wcale nie zamierzają zmieniać właściciela i wciąż chcą sami walczyć o klientów na mobilnym rynku. Pomóc w tym mają nie tylko smartfony. Pamiętajmy, że HTC dopiero rozpoczyna przygodę z urządzeniami noszonymi i to właśnie w serii Re firma pokłada spore nadzieje.

 

Jednak doskonale wiemy, że smartwatche na Androidzie nie cieszą się ogromnym powodzeniem, a opinia o Tajwańczykach jest coraz gorsza. Uważacie, że na przykład Re Vive VR ma szansę pokazać, że HTC jeszcze wstanie z popiołów?

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x