InPost: Paczka dla Zwierzaczka

Pomagaj zwierzętom razem z InPostem – wystarczy być szybkim

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Zainteresowanie Paczkomatami jest bardzo duże. Niestety, z tego też powodu wiele z nich jest regularnie zapchanych. Z tego też powodu InPost regularnie organizuje różnego typu promocje, które mają zachęcić ludzi do szybszego odbioru przesyłek. Ostatnio był to miesięczny dostęp do audiobooków. Tym razem jednak InPost postanowił zachęcić ludzi do szybszego odbioru, pomagając przy tym zwierzętom w schroniskach. W ten sposób będąc szybkimi, pomagamy zwierzakom.

InPost: Paczka dla Zwierzaczka

InPost: Paczka dla Zwierzaczka

Akcja nosi tytuł Paczka dla Zwierzaczka, a promuje ją hasło: Szybko odbieramy i zwierzakom pomagamy! InPost wydał w tej sprawie następujące oświadczenie:

Nie wyobrażasz sobie życia bez swojego czworonoga i zapewniasz mu wszystko, co najlepsze? Idealnie! Teraz w łatwy sposób możesz pomóc zwierzakom, które jeszcze nie znalazły swojego domu. Już dziś rusza Paczka dla Zwierzaczka, czyli akcja, w której nie tylko zgarniasz nagrody, ale przede wszystkim pomagasz potrzebującym zwierzakom w schroniskach!

Zobacz też: Wygląd Lenovo Legion 2 Pro jest… specyficzny, ale może się podobać

Nagrody? A tak, bo poza wsparciem dla schroniska dostajemy także 10% rabatu na zakupy w zooplus.pl. W ten sposób zyskują nie tylko bezpańskie zwierzęta, ale także nasze. Wzięcie udziału w akcji jest banalnie proste:

  • Należy odebrać paczkę do 2 godzin od otrzymania powiadomienia o doręczeniu do Paczkomatu.
  • Następnie zarejestrować ją na stronie paczkadlazwierzaczka.pl.
  • Tam też wybieramy schronisko, które chcemy wesprzeć.
  • Wtedy też otrzymujemy jako nagrodę 10% zniżki w sklepie zooplus.pl.

Przy okazji też szybciej zwalniamy miejsce w paczkomacie, dzięki czemu ktoś inny krócej czeka na przesyłkę. A kto wie? Może i my dzięki komuś, kto zechce wesprzeć zwierzęta, będziemy krócej czekać na paczkę?

Źródło: InPost

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy