W ramach akcji Happy Fridays T-Mobile ma bonus dla swoich klientów: 5 dni dostępu do Supernet Video DVD za darmo – jak aktywować usługę? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

Jak aktywować usługę Supernet Video DVD za darmo na 5 dni?

Usługa Supernet Video DVD pozwala korzystać z popularnych serwisów do streamingu bez obaw o zużycie pakietu danych. W skrócie oglądamy treści na Netflixie, Ipli, Playerze, YouTube czy TikToku, a nasz pakiet GB do wykorzystania nie ulega pomniejszeniu. Usługa działa analogicznie w przypadku Amazon Prime Video, TVP Sport, Fimów Google Play, vod.pl, WP Pilot i kilku innych platform.

T-Mobile proponuje swoim klientom bezpłatny dostęp do usługi na 5 dni. Z promocji mogą skorzystać osoby posiadające abonament, a także użytkownicy ofert typu MIX i na kartę. Czas na aktywację bonusu jest od jutra (9 kwietnia) do niedzieli (11 kwietnia).

Czytaj także: Qualcomm składa duże zamówienie na 6 i 5 nm u TSMC – do tej pory robił to tylko u Samsunga

Magentowy prezent czeka […] w aplikacji „Mój T‑Mobile” – wyjaśnia operator. Drugi sposób na aktywację bonusu to wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści HF pod numer 80800. T-Mobile aktywuje użytkownikom dostęp do Supernet Video DVD w ciągu 72 godzin. Każda osoba może skorzystać z promocji tylko raz.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.