AndroidPIT-OnePlus-2-teaser-w782

 
Wszyscy czekamy na kolejne flagowe urządzenie od Chińczyków i zdajemy sobie sprawę, że dzień premiery zbliża się wielkimi krokami. Dzisiaj otrzymaliśmy kolejną porcję wieści dotyczących OnePlus 2 i wydają się one bardzo optymistyczne.

 
Najbardziej cieszy nas wiadomość o cenie urządzenia, która okazuje się, że będzie niższa niż wszyscy przypuszczali. Wcześniej wydawało nam się, że może ona oscylować wokół 400 dolarów. Według najnowszych informacji, smartfona kupimy za 1999 yuanów czyli równowartość około 322 dolarów. To co prawda tylko przypuszczenia i nie wiemy ile prawdy w tych wyliczeniach. Cena w Europie po doliczeniu wszystkich dodatkowych kosztów może nieco wzrosnąć, ale ciężko stwierdzić jaka dokładnie będzie to różnica.

 
Istnieją obawy, że smartfona ujrzymy w kilku wersjach w zależności od kraju, gdzie urządzenie ma być sprzedawane. Oby tak się nie stało, bo przecież nie chcemy OnePlus 2 z MediaTekiem zamiast obiecanego Snapdragona 810. Jak wyglądają Wasze nadzieje dotyczące tego smartfona?
 
 oneplus-one

Źródło: AndroidAuthority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dawid Przewoźnik