motox2014

 

Motorola nie jest najpopularniejszym producentem smartfonów, ale z pewnością jednym z najlepszych. Amerykańską firmę można pochwalić przede wszystkim za optymalizację oprogramowania i jego szybkie aktualizację. Niezbyt szeroki wachlarz urządzeń również sprawia, że konsument nie ma wątpliwości do jakiej klasy cenowej należy dany model.

 

Od pewnego czasu słychać coraz więcej na temat kolejnej edycji topowego modelu Moto X, na którą szczerze mówiąc bardzo czekam, gdyż dwie poprzednie edycje bardzo przypadły mi do gustu. Tym razem Motorola pod skrzydłami Lenovo chce nieco więcej niż zwykle zmienić. Do Sieci trafiła grafika przedstawiająca render flagowego modelu, ale niestety jego jakość pozostawia wiele do życzenia:

 

 

Rozmiar 59×88 pikseli niestety nie wiąże się ze szczegółowością, ale można zauważyć, że Motorola wciąż idzie utartą przez siebie drogą, ale tym razem można zauważyć nieco większy minimalizm – charakterystyczny pasek na tyle obudowy został zwężony, a pamiętajmy, że na samym logu może pojawić się czytnik linii papilarnych. Brakuje również charakterystycznego rozmieszczenia diod doświetlających, które wcześniej zostały wbudowane wokół aparatu, a teraz znalazły się pod nim.

 

Miejmy nadzieję, że tym razem Motorola nie zapomni o głośnikach stereo, a także o większym akumulatorze. Oprócz tego osobiście nie mam większych postulatów do Amerykanów, Moto X mimo nikłej popularności z pewnością jest smartfonem godnym uwagi. Uważacie tak samo?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.