ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Buty Adidasa i LEGO

Deptanie po klockach będzie… wygodne? Adidas i LEGO łączą siły

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Deptanie po klockach LEGO urosło w sieci do jednej z najgorszych rzeczy, jakie mogą się w życiu człowiekowi przydarzyć. Najwidoczniej duńska firma zamierza przykryć tę szramę na swoim wizerunku, ponieważ rozpoczęła współpracę z Adidasem w celu stworzenia LEGO butów. Pocieszające w tym wszystkim jest to, że te nie będą zrobione z klocków. Zamiast tego mają nawiązywać do klockowych motywów. W nowych butach do biegania.

Buty Adidasa i LEGO

Nie jest to też produkt do końca nowy. Bazą są tu buty Adidas Ultraboost DNA, które zostały przyozdobione motywami LEGO. Ich oficjalna nazwa to Ultraboost DNA x LEGO Plates. W ich przypadku słynne paski Adidasa zostały zamienione na klocki LEGO. I tak, jest możliwe ich odczepianie, przyczepianie innych i są w pełni kompatybilne z normalnymi klockami. To oznacza, że jeśli ktoś naprawdę się uprze, to będzie mógł obudować nimi całe buty. Motyw LEGO jest obecny również na podnosku. Jednak tutaj nie można już przyczepić klocków — tu pełni jedynie funkcję ozdobną. Najmniej rzucającym się w oczy elementem nawiązującym do duńskich klocków jest wkładka w kolorze głowy ludzików. 

Zobacz też: Niedługo Twój iPhone dokładnie pokaże, kiedy jego bateria się wyczerpie

Buty te mają trafić do sprzedaży już dziś o 15:00. Będzie to jednak towar limitowany, chociaż ani LEGO, ani Adidas nie pochwaliły się, ile dokładnie sztuk trafi do sprzedaży. Jeśli chodzi o cenę, to ta ma wynosić 220 USD, czyli o 20 USD więcej, niż standardowa edycja tych butów. Biorąc pod uwagę kult, jakim się cieszą duńskie klocki, zakup takich butów może być naprawdę niezłą inwestycją. Oczywiście o ile ich nie rozpakujemy. 

Źródło: SlashGear

Sprawdź najnowsze wpisy